Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám telefon

Dobrý den hledám nějakej telefon v hodnotě 7 000 Kč, chtěl bych 5,5 displey chtěl bych něco podobnýho jako je LG G3 nebo Xiaomi mi4 děkuji, něco kde by se nic nesekalo a splnovalo by to stejný požadavky, chtěl jsem si koupit Xiaomi mi4 ale je to malý což je škoda jinak bych ho bral :-/

Jenze ty jsi normalni dotaz nepolozil, ty chces neco jako LG G3, ale za 7.000,-. To opravdu nevidis jaky nesmysl jsi napsal? Preci nemuzes chtit neco stejneho jako LG G3, ktere stoji dvakrat tolik, aby to neco bylo stejne nebo podobne a stalo polovinu, uvazuj, kdyby to slo, tak by si nikdo LG nekoupil a koupili by si vsichni to neco a to by donutilo LG taky slevnit na polovinu, jenze to tak neni a tudiz asi logicky nic takoveho nemuze existovat.
Myslel jsem, ze je to nejaka provokace, ale asi to byl jen opravdu hloupy dotaz.