Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na kabel

Dobrý den, můj dotaz zní.....Propojím minibook s VGA do TV s SCART?. Kábly existují, ale řeším kvalitu a aby to bylo ok. Dík

Aby fungoval kabel z VGA na SCART, nebo S-video, musí tuto funkci podporovat grafická karta. Většina nových karet tuto funkci již nepodporuje. Myslím že to uměly grafiky matrox dual-head. Lze pořídít převodník z vga na scart, který ale bude několikanásobně dražší a bude potřebovat napájení. Btw. kvalita nebude nic moc, scart je už zastaralé, na nějaké filmy v SD kvalitě by mohlo stačit...