Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování grafiky

Dobrý den,ve svém počítači mám grafickou kartu Nvidia GTX750Ti a při spouštění jakéhokoliv zátěžového testu mi program GPU-Z ukazuje malou frekvenci jádra i paměti...Frekvence jádra nepřesáhne 405MHz,i využití paměti se pohybuje pouze okolo 300 Mb..Ke kartě byla přiložena aplikace s herním režimem od MSI,která má ještě zvýšit frekvenci jádra...I tak se nedostanu přes těch 405 MHz...Grafiku jsem zkoušel i přes MSI Afterburner mírně taktovat,výsledek stejný...Jako kdyby grafika byla něčím bržděná...Poradíte? Děkuji za odpověď.

I pokud spustim test v MSI Kombustoru,jádro i paměť se nedostanou přes 405 Mhz a teplota nejde pres 35 stupnu..Jako kdyby to neco brzdilo tu grafiku...A v tom Kombustoru to jsou 3D testy,origo software dodavany s grafikou,tak nevim...

Hry behaji slusne,vim,ze ta grafika urcite neni high-end,jen me zarazilo,ze i kdyz se ty tezsi testy sekaji,g
Ttak mi senzory prave v GPU-Z hlasi tak male takty i teplotu,jako kdyby ta grafika nejela naplno proste,ale jinak s hrami nemam vetsi problemy,i kdyz nic zvlast narocneho jsem zatim nespoustel...I kdyz spustim hru,hodim si ji do okna,senzor v GPU-Z ukazuje prave takt jadra 405 MHz,teplotu 35 stupnu a vys to proste nevyleze...Tak je mi to prave divny...Jinak dekuju vam za odpovedi.