Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herna PC zostava

Dobrý...potreboval by som poradit pri vybere Pc zostavy. Najradsej by som si chcel zostavit kvalitný základ do budúcna aby som nemusel dokupovat hned na dalsi rok nove komponenty ci cele PC. Finančný limit tak do 700 eur aj menej. Chcel by som aby zvládal všetky nové hry na ultra detaily ak by sa dalo ako napr COD:AW, Battlefield Hardline, GTA V, Quantum break atd. Operacny system mam vlastny Windows 7 64bit. Monitor Acer S220HQL BD 21,5 palcovy s rozlisenim 1920x1080. Najradsej by som si chcel Pc zoskladat ako napr v czc.cz ale bojim sa v pripade reklamacie ci servisu bude dialka asi problem kedze som z kosic zo slovenska. Dostal som uz ponuku od na tento PC:

http://www.czc.cz/dsru266dnag1kbchh6pelb1oia/sezna m

No chcel by som este investovat do 8Gb ramky, lepsieho procesora a toxic edicie GPU(asi je lepsia ako uvedena neviem) alebo uplne iny procesor a grafiku ako uznate za vhodne aby mi unieslo najnovsie hry uz ako som spominal a aby som mal aj nejaku tu rezervu na par rokov. Ramkou som si isty ze chcem 8Gb. Mozno chcem prilis vela to neviem ale berte ohlad na to ze som amater a prvy raz investujem tolko vela penazi tak by som bol rad aby to stalo za to. DAKUJEM velmi pekne za rady.

Tiez by som sa chcel spytat na vas nazor za aku cenu by som mohol predat tento pouzivany PC?

http://pc.bazos.sk/inzerat/47201487/Predam-PC-zost avu.php

Vdaka este raz. :)

dufam ze za tak malo nie...posielat nebudem len osobny odber a to je len taky bonus k tomu...nic moc ale aj to je nieco pre niekoho kto si drahy pc nemoze dovolit napr...no hej tak som myslel 2x4Gb...len aby to vsetko fungovalo pokope...a fx8350?