Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD-HDD ?

Dobrý den,chci si poskádat nové pc mám k němu už všchny komponenty kromě paměti.Nemůžu se rozhodnout jestli
120GB SS nebo 500GB HDD
Pls poraďTE :)

loading...

SSD si kup aby si mal SYSTEM (Windows), programi atd rychle
a ako ulozisko si kup klasicky HDD: filmy, mp3, porno a podobne...
-----
A tak ako som hore pisal je to najlepsie lebo ked sa ti poserie Windows tak nemusis zalohovat na iny disk ani nic riesit ale sformatuje iba ten SSD kedze na nom sa nachadzaju iba programi a Windows...