Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstal PC -> nic se neděje !

Dobrý den, dostal se mi pod ruce počítač který nechtěl naběhnout ( modrá smrt). Disk jsem naformátoval a nyní ho chci nabootovat a přeinstalovat (přes bootable usb) ale vždy po startu -> výběr bootovacího zařízení naběhne jen černá obrazovka a pc stále běží a nic se neděje, nevím někdo v čem by mohl být problém případně v jakém HW ? Díky

Problem moze byt jak HW tak aj blbo nastaveny BIOS alebo aj blbo vyrobena flash. Bootujes to v UEFi mode alebo ne? Skusil si oba? Secure boot je nastaveny jak? V tom vybere zariadeni je to USB zdetekovane jak presne? Neni to nahodou v mode floppy emulation? (ma ten USB stick oddiel t.j. MBR? Zistis napr. v ranish alebo gparted apod). A do BIOSu dat najprv defaults.