Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xperia L - 4.4 kit kat, nejde instalace z SD

Ahoj, mohl by mi někdo poradit? Mam xperii L, a potřebuju tam mít Android 4.4. Takže jsem u telefonu úspěšně provedl root, dále jsem odemknul telefon. Podle návodů na internetu, už mi jen stačí nainstalovat update z sd karty. Ale já když se dostanu do recovery mode, tak tam mam jen možnost apply update from ADB. Nevíte někdo, co stím? Děkuji za jakékoli rady.

Tak tento problém jsem vyřešil, tím že jsem nahrál jiný boot obraz. Ovsem tedko mam problém nalézt verzi 4.4 pro xperii L s funkční wifi. Nevíte někdo kde ji sehnat? Dlouho jsem hledal na internetu a málo platný. Když už píší, že tam jde wifi, tak odkaz na stažení už nejde.

Urcite jsi postupoval zcela presne dle navodu a mas nahranou customROM spravne?

Zkousel jsi to jen u tebe na wifi nebo i na jine?

Mas wifi spravne nastavenou, jak na telefonu, tak na wifi routeru?

Pokud vratis zpatky original ROM, tak wifi funguje?

Správně postupuji, tedka jsem tam nahrál official-rom-2 tuto verzi. To je verze 4.2.2. A vše funguje jak má. Moje domácí wifi je 100% vpohodě na ostatních zařízeních jede. A na telefonu dam zapnout wifi, posuvník se posune, ale ani to nezačne wifiny hledat. Nevím jakou verzi nahrát, ale potřebuji 4.4. případně i 5. Dělam to kvůli fitness náramku, který požaduje min 4.4.

este jedna vec

Moje domácí wifi je 100% vpohodě na ostatních zařízeních jede.

Ne to opravdu neni 100%, ikdyz se to tak muze zdat. Rozhodne bych ti doporucoval zkusit tu Xperii jeste nekde jinde na jine wifi. (Vsechny masiny mi fungovaly na domaci wifi, vyjma jednoho smartphonu, nakonec to vyresil update firmwaru routeru. Nerikam, ze to je tvuj pripad, ale ...)