Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem.

Dobrý den, mám nový notebook 3 měsíce stál kolem 25 tisíc.
Nvidia GT 840m, 8 Ram, Procesor intel i7 4712MQ, windows 8.1 64 bit
Dneska jsem ho ráno zapl, všechno fungovalo jak má, ale po té co jsem chtěl notebook vypnout začala aktualizace.
Došlo to do 35% a pak se vypl. Poté jsem ho zapl znova došlo to do 100% a normálně se zapl. Po 15 minutách se začala zasekávat myš při přejíždění na ploše.
Když jsem potom zapl hru do půl hodiny začaly obrovské poklesy FPS ze 80-90 na 50 a to do té doby než jsem ho restartoval. Opakuje se to pořád dokola.
Seká se i internet načítání složek je na dlouho. Úplně se z něho vypařila ta svižnost. Procesor byl zatížený na 5% a pamět ram na 30% prostě standard.
Teplota nepřesáhla ani 60 stupňů.
Nevím co s tím dělat. Nějaká rada?
Děkuji za odpověd

Vlezes do ovl.panely-windows update, historia aktualizaci, pozries si co sa instalovalo vcera&dnes, a odinstalujes to tam alebo v ovl.panely-software ci komponenty windows ci kde sa to odinstalovava. A sucasne aj vypnes automaticke aktualizacie, nastavis na oznamovat ale neinstalovat automaticky, jak to maju uvazujuci jedinci

MM.. díky za odpověď, teď před 2 minutama mě přestala fungovat nová myš Genius GILA za 1200 taky stará 3 měsíce nemá to něco společného s tím. Jde s ní jen klikat nehýbe se kurzor. USB po připojení sluchátek funguje ale myš vůbec ani po restartu. Nemůže to být způsobené tím?? Když mám zaplí touchpad tak se nic neseká ani nic.