Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s instalací win7

Zdravím , dnes jsem si koupil novou sestavu z czc a nejde mi nainstalovat systém , při poslední obrazovce to napíše něco co nedokážu pořádně přečíst. Něco o inicializaci nebo co mám pocit. Instaluji win z fleshky a je to kopie může v tom být problém když jsem koupil hotovou sestavu ? Díky za rychle odpovedi

v nějakém partition managoru bych zrušil celý obsah disku. pokud to není kripldisk přes 2tb, nastavil bych ho jako mbr typ.
(dokonce bych si i sám předrozdělil oddíly pro systém a data, ale není to nutné, se sebezapřením to dokáže i instalátor windows)
a pak znovu spustit instalaci nekradených windows.