Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 10 - budou zdarma?

Uvažuji, že preinstaluji win 7 na win 10,zatím jsou zadarmo a je to neúplný systém,ale zajímalo by mě jak to bude,až bude finální verze win 10. Jestli budou zpoplatnene,nebo se budu muset vrátit k win 7.
Změna předmětu, původně: win 10
Změna kategorie, původně: Software (karel)

zatím jsou zadarmo

- Nejsou, jeste ani nevysli, koluje jen Prewiev coz s finalní verzí nemá nic společného, tak jak rozdíl o 10022 kde by se mela objevit do 7 dnu.
MS, se k tomuto zatím konkrétnē nevyjádril....

jediny dovod mrkvosoftu dat ho zdarma je že nato ludia skočia a radost bude mat aj NSA ,nie žeby sa to doteraz nedialo ale budu to mat omnoho ulahčene.Nedavno sa velky billko gates chvalil ako sa snimi zlepšila spolupraca -takže nevahaj a ber maš to zdarma :-D to že tam zas pridali nejaku ,,hlasatelku,, je taka bomba ako ich píííp nazyvane aplikacie (zlaty Nlite/WinToolkit)

Skvělá zpráva! Budeme nabízet upgrade na Windows 10 zadarmo pro nová nebo stávající zařízení s Windows 7, Windows 8.1 a Windows Phone 8.1, která budou splňovat podmínky a která upgradujete během prvního roku! A ještě lepší zpráva: Jakmile zařízení splňující podmínky upgradujete na Windows 10, budeme ho aktualizovat po celou podporovanou dobu životnosti zařízení, udržovat ho bezpečnější a v průběhu času přidávat nové funkce a vlastnosti – to všechno pořád zdarma.

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-10/abou t?ocid=WIN10_0_WOL_Hero_Home_Windows-10_Null_01

Ještě nějaký nesmyslný plky?

Takto špekulovať, je celkom k hovnu. Preberá sa to na všetkých fórach, každý ma to nejaký názor a načo ? MS možno niečo vypustil, že čo na to zbytok sveta a nakoniec sa aj tak zariadi podľa seba. Najradšej by bol, keby všetci prešli na najnovší. Držať ľudí na udržiavanie starých systémov mu lezie do peňazí.