Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení 2 monitorů k PC

Zdravím, používáte někdo u PC 2 monitory naráz? Zatím sem to nikdy nezkoušel, tak bych se chtěl zeptat co je k tomu potřeba. Dá se použít 1 integrovaná grafika a druhá v PC express? Nebo by musely být 2 stejné grafiky? Nebo musí být jedna se dvouma výstupama?

Každá trochu normální grafika má dnes 2 nebo více výstupů a dva monitory umí. Některé umí tři. Takže podívat se na výstupy z grafické karty/nebo ji podle toho vybrat/ a dokoupit monitor(monitory). Vhodné je se vyhnout starým typům kabelů /D-sub, DVI/.
Já mám třeba 19monitor a 17monitor vedle sebe. Je to pro mě vhodnější než jedna 23".