Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook displej

Zdravím mám problém s notebookem koukal jsem na film a vybila se mi baterka notebook se vypnul tak jsem si došel pro nabíječku když jsem ho zapnul v pohodě jsem se dostal do přihlášení uživatelů windows . Hned jak jsem se přihlásil vyskočila modrá smrt a notebook se restartnul bohužel jsem si nestihl přečíst co v té zprávě bylo . od té doby mi notebook nejede pokaždý se jen rozsvítí monitor na 2 -3 sekundy a zhasne a furt do kola .

Notebook : fujitsu ah512 .

Díky za rady .

Jaký zase hot key?

1) Odpoj od nabíječky a vyndej baterii.
2) Připoj nabíječku a vyzkoušej jestli pojede bez baterie.
3) Pokud nepojede tak vyzkoušej přeměřit zdroj jestli dává správné napětí.
4) Pokud je OK tak se podívej do biosu a pokud má tak spusť diagnostiku.

Pokud nic nezjistíš tak bych vyzkoušel vyměnit na zkoušku ramky.