Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má to cenu ?

Dobrý den, mámj už starší počítač a tak si chci poskládat.Vyhlídl jsem si tyto komponenty:
GPU: Gigabyte GV-N660OC-3GD NVIDIA GTX 660 3GB
CPU: AMD FX 8350
Deska: ASUS AM1I-A
RAM: Kingston HyperX Savage 8GB 1600MHz DDR3 (HX316C9SR/8)
Zvuk.: Creative SOUND BLASTER AUDIGY SE
HDD: WD Scorpio Blue 1 TB HDD
Čtečka paměťovek: Transcend TS-RDP5
Řadič: AXAGO PCEU-430R
Zdroj: 600Watt
WiFi karta

Kdyžtak napište co mi chybí a jestli se nic nespálí.Popřípadě jestli na tom rozjedu i nějáký hry :)
Ale nejvíc mě zajímá jestli to bude fungovat :)
Předem dík.

Zadaj si v tvojom shope v kategorii zakl.dosky podkategoriu AM3+, a nieco si vyber. Velkost podla velkosti bedne. Sounblaster ak je PCI a ne PCIe tak hladas dosku aj s PCI slotom.
Axago nezmysel zo zoznamu vyskrtni, USB3 ma samotna doska.
WiFi vyskrtni tiez, pouzi LAN kabel.
Zbytok asi moze ostat, aj ked mozno za usetrene prachy za nezmysly budes moct lepsiu grafiku.