Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšení RAM

Vlastním notebook Toshiba Satelite A500 Hardw: Core I5 M430 2.27 GHz 4,00 GB RAM Wind 64 bit Home premium,grafika Geforce M330 1GB přemýšlím o rozšíření RAM na 8 GB počítač je velmi pomalý a na vše opravdu čekám,neví někdo jetli můžu rozšířit RAM a jakou frekvencí na 8GB,čeká mě ještě SSD disk protože mam jen 5400 ot. to je druhá věc asi místo mechaniky normální a SSD místo stand. místa pro disk.děkuju za jakoukoliv radu

Rozsirenie RAM nicomu nepomoze. Ked je to hrozne pomaly, tak to mas zasvinene virmi a inymi skvelymi aplikaciami (napr. antivirmi), pripadne vadny disk.

P.S: vymena HDD za SSD je mozna, ale NTB funguju svizne aj s HDD, ked si to zas zaviris tak ti nepomoze ani SSD

P.S.2. obnov recovery na vyrobny stav spravnou klavesou po zapnuti, a potom to nezaviruj.