Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS EEE PC 1001 PX

Dobrý den.Vlastním tento netbook už pár let ,ale byl brán jako rodinný.Nyní patří mě a tak jsem se koukl co by se dalo vylepšit ,ale v servisu mi řekli že jdou jen paměti RAM.Dokoupil jsem tedy pamět 2GB od Kingstone (Slot je jen jeden ,takže to byla výměna a původní karta byla 1GB) ,ntb se sice trochu zrychlil ,ale spíš mi to brzdí procesor.Chtěl jsem se tedy zeptat jestli lze procesor taktovat.Zkoušel jsem sice pár prográmků jako je SETFBS ,nebo software od intelu.Procesor je Intel Atom N450.Děkuji za případné rady.

Hento neni notebook ale NETbook. Na to zabudni ze ho nataktujes tak aby si nieco spozoroval ! Zabudni na hry tiez !
Hento co mas je cisto len na obcasne pisanie a kancelarsku pracu, internet a nic viac. mozno tak TETRIS.
------
Pochop uz ze z bicykla auto nespravis.