Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s i7 + nVidia 770 + MSI Z97-G45

Dobrý den, skládám si nový PC na Zaklínače 3
na doporičení jsem si pořídil tzto komponenty:

Grafická karta MSI N770 TF 2GD5/OC Gaming
Procesor Intel Core i7-4790
RAM: Kingston 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Beast Series
MSI Z97-G45 GAMING
zdroj ted přesně nezjistim jsem mimo domoc ale jde o nějaký 700 W

po zapojení včech věci mi větrák od procesoru začne hlasitě pracovat, základní deska svítí, větráky na grafické kartě běží, ALE PC nedetekuje myš, klávesnici a ani monitor.

Vše je nové, max 4 měsíce staré.

Grafická karta, RAMky, zdroj + HDD fungují, doted byly na základní desce Asus + i5 procesor. A vše fungovalo.
Nevíte kde by mohla být chyba? děkuji

nic takového, jen že větráček od procesoru se nahlas rozjede, myš + klávesnice nereagují, a monitor ani v jednom slotu (grafická karta , samotná základní deska) nic nezobrazuje (jen svítí kontrolka).
RAMky zkontroluji až se vrátim, pravda že přehození na jiná místa jsem nezkušel (a ty první možná byly dobře zapojené, ale jist si nejdem. Ale díky ya tip.