Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Na co si dát pozor při výběru klávesnice k TV?

Ahoj, potřeboval bych doporučit nějakou klávesnici a myš k TV Samsung UE48H6200.

Bezdrátovým jsem se zatím vyhýbal, ale k TV bude opravdu lepší pořídit asi Wireless.
Myš je nutná, notebookům se také vyhýbám, takže s touchpadem nejsem kamarád.

Uvažuji o http://sety-klavesnice-mysi.heureka.cz/microsoft-w ireless-desktop-800/#section

Používat se bude jenom občas při vyhledávání videí na Youtube, takže jsem snad vybral dobře. Snad půjde myš i klávesnici vypnout, aby nežraly baterku. Nebo by jste mi doporučili něco jiného? Děkuji.

ja som pred dvoma rokmi k mojej tv kupil toto http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Logitech+Wirel ess+Touch+Keyboard+K400 a je na nej uz kilo prachu co to ani nepouzivam. video na yt si najdem na smartfone a dam zdielat na tv, je to pohodlnejsie ako sa serkat s nejakou klávesnicou a spomalenym prehliadanim internetu v tv. este zalezi, co podporuje tvoja tv, mal by si mat zopar vyrobcom odskusanych kuskov vypisanych aj v manuale..

Hlavne se vyhnout pochybnym znackam typu Trus, IT Connect apod. S klavesnici od MS nebo od Logitechu by nemel byt problem. Ve velkych kramech typu CZC neni obvykle problem klavesnici vymenit za jinou, kdyby koupena nevyhovovala, hlavne dat pozor pri rozbalovani jak na samotnou klavesnici, tak na obal.