Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace win7

Dobrý den mohli by jste mi pomoct s instalací windows 7? Chci ho nainstalovat na muj notebook Asus ale když ho chci (z plochy) nainstalovat tak -> Kopíruje dočasné soubory -> Spoští instalační program -> a najednou nahodí chybu: "Instalační program Windows zjistil neočekávanou chybu. Systém Windows nainstalujete restartováním instalačního programu." Spustil jsem ho asi 3x po sobě a pořád nic. Jo a přechazím z Win8.1 na Win7. Děkuju za odpovědi a pomoc.

Si srandista jak hovado. Skúšaj virtual.

Vykonaj postup:
Zálohuj si bitovú kópiu svojho systémového disku vhodným programom do zložky na logický disk D:\, pozor; nemeň veľkosť oddielov(!).

Nainštaluj si na pôvodný aktívny a primárny oddiel (C:\) recipročnú bitovú verziu (32/64) ktoréhokoľvek OS, od Vista až po W8.1. Ak sa dostatočne vyblbneš, obnova zo zálohy pôvodného OS zo zložky D:\ je otázkou niekoľkých minút, cca 15 min. pri 50GiB dátach.

Samozrejme si tento systém môžeš tiež zálohovať do inej zložky na disk D:\. (Osobne mám odložené k obnove; OS Vistu, W7, W8, W8.1, technickú W10)

Odporučím : EaseUS Backup Todo - free backup-software pred konkurenciou zn: Aomei, Ghost u.s.w.