Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nastatrtovat PC

Zdravim....

Vcera vecer jsem dal do sve predesle konfigurace nové komponent a to sice nový chladič na CPU a nové RAM Corsar Vengace... z prvnu jsem pc sice zapl ale to bylo tak vse... postupnym patranim jsem zjistil ze na sve MB (P7P55d-PRO) musim zmackou tlacitko MEROKYOK! a zakladovaka se nabootuje na patricne RAM...

to se povedlo an na obrazovce se objevil POST SCREEN jenže zadna periferie nereagovala takže jsem se nedostal do biosu nic jsem nemohl udelat. A to jsem si vsiml ze na MB sviti kontrol BOOT DEVICE... Tak jsem odpojil veskere nadbytecne komponent na zakladovce jsem nechal jen CPU RAM a grafiku jenže od tej doby to nenastartuju...

Stava do toho jde ale nerozbehnee se to ... ani kdyz resetuju bios .... jen vzdycky vetrak na cpu sebou skubne ... to je vse ...

PROSIM HELP!!!!

Ked vytiahnes vsetky RAM tak speaker pipa?
Skusil si to uz mimo kejs?
Skusil si dat dole chladic ci si tam nedal kilo pasty alebo co, pripadne skontrolovat aj CPU ci neni nejaky problem s paticou (nevytrhol si CPU zo zavretej patice ked si menil chladic?)
A skus to zapnut bez pripojeneho vetraku, mozno cosi skratuje on.
P.S. skus aj mackat tie memoryOK buttony a podobne, pripadne pozri manual ze co za buttony tam su a ci sa nerobi mazanie nastaveni BIOSu nejak inac pri zapinani PC apod.

Vyber este dosku na stol a skus len zdroj CPU a bez RAM, zapni pinzetou o PWR piny, malo by to rozsviettit asi nejaku LED ze memory neni ok alebo co. ked to nerobi vobec nic tak je nieco v tej doske KO asi.

P.S. skus aj iny zdroj na test preistotu, aj ked to asi neni zdrojom ale clovek nikdy nevie

nene procesor jsem nevydaval jen jsem ho ocistil od stare teplovodive pasty dal novou a naistaloval chladic... pak jsem akorat vsunul nove RAM a problemy zacaly....

Ted jsem ve stavu takovém že při zmacknuti tlacitaka start na case se vetraky na chladici procesoru a grafiky jen cuknou a to je vsecko takye to odhaduju na to, že je bud jizni mustek odpalenej a nebo zdroj jenze bohuzel nemam jiny zdroj abych to oskousel