Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem.

Dobrý den, mám nový notebook 3 měsíce stál kolem 25 tisíc.
Nvidia GT 840m, 8 Ram, Procesor intel i7 4712MQ, windows 8.1 64 bit.
Od včerejška se mi zdá něco v nepořádku. Obrovský rozdíl v FPS z 90 na 60 na COD black ops II jsem měl neustále 60 nikdy to nespadlo na 59 a teď 58 ? Co je tomu příčinou. Má to něco společného s nefungující myší ? Dneska notebook přeinstalován. Nevím co s tím prosím o radu. Děkuji

Hej já si srandu nedělám mám 16 roků dostal jsem ntb k vánocům bojím se že se pokazí stál 25 tisíc. Myslíš že mám chuť ještě si z někoho dělat srandu. Do středy jsem měl po hraní 56 stupňů po hraní 2 hodin a teď po čtvrtečním update windowsu se všechno seká odešla mě myš teploty vyletují nad 65 nevím co dělat měj trochu pochopení