Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC , slabé FPS

Zdravím

Mohli by jste mi někdo zkusit poradit prosím, čím to asi je ?

V poslední době se výkon mého Notebooku rapidně zhoršil, když zapnu league of legends tak mi to píše např. 20 fps, místo běžného 80 , které mi jelo dříve. Někdy mě to funguje dobře ale někdy mizerně, nevím čím to je. Zkoušel jsem restart Pc a nic.

Ví někdo čím to může být? Děkuji

Na tom se shodneme asi všichni. Vůbec nechápu lidi, kteří si na hraní pořizují NB. Často se setkávám s lidmi, co chtějí pro děti nějaký počítač, ale musí to být NB, aby si ho mohli vzít třeba ke kamarádům. Rady, že za tu samou cenu můžou mít daleko výkonnější PC a lepší pozici pro upgrade, co se týče opravy nemá smysl ani mluvit, často nereagují. Potom se diví, že po měsíci přijdou s tím, že se jim sekají hry atp... 95% je způsobené zavirováním, přehříváním a nedostatečnou grafikou. Zbylých 5% špatnými ovladači nebo vadným diskem.