Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony xperia Z2

Dobrý den, mám problém s mobilními daty. Dříve mě to dělalo, že když jsem je vypli a zapl tak už nenaskočily a musel jsem restnout telefon,a tak jsem ho dal do servisu a tam mě ho jen obnovily do továrních dat, teď mě začal dělat, že při malém signálu se nezapne (E),ale úplně se vypnou data.Teda někdy se zapne (E) ale spíše ne a nevím jestli si mobil obnovit ještě jednou nebo co stím.. Děkuji za odpovědi (android 4.4.4)

Obnova tovarniho nastaveni, pokud to pomuze, tak je chyba v softwaru, coz je u SONY dost nepravdepodobne, pokud foun neni v zaruce, tak hodne doporucuju prejit na CyanogenMod. Pokud to nepomuze, tak je to hardwarem a bohuzel Xperie jsou az neuveritelne poruchovy a jedine reklamovat. (Tohle me dost stve, protoze nebejt te poruchovosti, tak uz zrovna Z2 vlastnim, Xperie se mi designove i pristupem Sony k Android platforme dost libi.)