Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TP LINK-WR842ND originál firmware

Ahoj mám takový problém koupil jsem tento router na bazoši,ale je na něm nahráno jako firmware openwrt a za nic mi nejde nahrát zpět originální firmware ani router nejde vyresetovat do továrního nastavení....nemáte někdo řešení jak nahrát originální firmware?Díky

Najprv sa musis peipojit na to CLI v tom routri (to je cez secure shell t.j. ssh, alebo telnet protokol). Nainstalis putty a pripojis sa. Predajca by ti v tomto mohol pomoct ptz to asi bude chciet heslo :)
http://wiki.openwrt.org/doc/howto/user.beginner.cl i
Alebo http://airdump.cz/wifi-router-lafonera-firmware-ha cking/ scrolluj dole na sekciu o putty

Az budes pripojeny tak tam napises do kommandlajny (to sa bude vykonavat na routri)

cd /tmp
wget www.example.org/original_firmware.bin
mtd -r write /tmp/original_firmware.bin firmware

pricom logicky si zmenis tu url na firmware a ten nazov firmware "original_firmware.bin" na realny nazov toho suboru s original firmwarom.

Nerobil som to nikdy nehram sa s routrom ale tak by to malo fungovat teoreticky :)

tak pres putty jsem v routeru.Ale nevím jak zadat tu lajnu....originál firmware jsem stahl do pc pod názvem: wr842ndv1_en_3_12_25_up_boot(130322)

tu lajnu zadávám takto (je to blbě protože nevím kde vzít url toho originál.firmware když ho přece jen stahuju do pc):
nebo ten original firmware mam nahrat na www.example.org ?

cd /tmp
wget wr842ndv1_en_3_12_25_up_boot(130322) tady už putty píše error
mtd -r write /tmp/wr842ndv1_en_3_12_25_up_boot(130322).bin firmware