Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wired klávesnice na win8 ?

Zdarec :) Nedávno sem viděl tuhle Applovskou klávesnici: Apple wired keyboard, chtěl bych si ji dát na můj WIN 8.1 nevím jestli to však půjde a jestli s klávesnicí nebudou žádné problémy.PopřípaďE JESTLI MUSÍM MÍT NĚCO NAINSTALOVANÉHO aby mi to šlo :).Pls nedoporučujte mi tu iné klávesnice :) Díky :P

USB klavesnice su standardny HID device, normalne to pojde ako akakolvek ina USB klavesnica. Na google pisu rozni ludia ze to skusali, t.j. aj ta apple je standardny HID device.
Nejake specialne veci co su na tom pokreslene (vytahovanie mechaniky apod) samozrejme na normalnom PC nebudu fungovat.