Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC-sestava

Dobrej,
klasická otázka, co říkáte na tuto pc sestavu? Jela by? Mám si ji pořídit?

MSI GTX 760 2GB
Gigabytee h97 d3h
Kingston HyperX 8GB 1600Mhz
i5-4690 3,6 Ghz Haswell RE 4 core
620W seasonic
Zalman Z9 plus
WD 1tb 7200 ot
Windows 8

Pokud se umístí třeba do povozu s volským pohonem, tak pojede. Stačí v nějakém "šopu" vyhledat jednotlivé komponenty a jejich cenu sečíst. A protože to je v oboru N, pak stačí i prvý stupeň ZDŠ. O "Gigabyte" se dohaduje třeba zde.
Jo, a pokud jste to už zapomenul, tak jste se ptal 11.11.2014 a 13.11. 2014 a protože jste "takovej ten pravej nadšenec možná trochu pokročilejší", tak se dnes došlo až sem.