Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přeinstalace windows 7

Dobrý den, dnes jsem chtěl přeinstalovat na svém notebooku windows 7 home premium. Instalce nového windowsu byla téměř dokončená, jenomže se mi při přihlašovací obrazovce notebook restartoval a teď na něm naskočí jen boot logo nebo jak bych to nazval. Zapnu jej -> je tam nápis lenovo, pod ním příkazy pro boot nebo setup, obrazovka zhasne a zobrazuje se furt dokola. Neví někdo čím to může být?

Nepíšeš o jaký PC se jedná, ale tohle se mi stávalo, pokud jsem nainstaloval windowsy bez SP na počítače s novějšími procesory. Takže stáhni windowsy se SP1 a nainstaluj je.

Jestli jsi nesmazal recovery oddíl, tak přes one key recvery z něj můžeš nabootovat a nainstalovat si systém i s ovladači v takové podobě, v jaké sis ho koupil...