Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux pro kameru

Zdravím.
Koupili jsme si PC bez systému.
Radí bychom rozjeli na něm linux.
Je to PC určené pro kamery.
Nebude na tom nainstalované nic než jede program pro ten kamerový systém.

U programu je napisane.

Fedora release 16 (Verne)
Linux version 3.6.11-4.fc16.i686 (gcc version 4.6.3 20120306 (Red Hat 4.6.3-2) (GCC) )

Jaka je šance to rozjet na ubuntu?

Je sance to rozjet na jakemkoliv linuxu, jen to muze (podle pozadavku aplikace) dat vic ci min prace.

Potrebujes tam mit vsechny potrebne knihovny v patricnych verzich. Nektere distribuce je budou mit, jine nikoli, jine zase v jinych verzich. Nicmene se to da snad na kazde distribuci postelovat, aby to sedlo.

Nebude-li tam nic jineho nez ten jeden program, proc tam nedat tu fedoru, na kterou je to nastavene?