Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laguje PC

Dobry den mam taky maly problem s PC. Včera mi z ničoho nič začal lagovat tak som ho reštartol ale nepretalo to.Po zapnuti chvilku ide ok ale asi tak po 15 sekundach začne sekat myš, ked pustim pesničku tak škripe zvuk preskakuje, proste cely PC ide blbo.

ja vám vravím čo som zistil.. prehrievanie podla mna nieje pravdepodobne lebo som skúšal viacej programov a všetky ukazuju asi to iste ... a pojmu zavšiveny pc uplne nerozumiem myslite zavírený ? v antvire som to prebehol a nič .Ked sa stretávate stýmto problemom denne niaka rada ? :)

Ahoj,
Mám naprosto stejný problém. Zatím ti můžu říct jen tři věci. Je nás víc (minimálně 7 lidí s naprosto stejným problémem), všem to začalo po nějaké aktualizaci a nikdo neví co s tím. :-(

aktualizace Windows nejspíš.

Tohle jsou moje problémy, je to zkopírované z fóra, také jsem se na to ptal. Máš to naprosto shodné?

Dobrý den,
Mám notebook starý asi 3 týdny a už s ním mám první problém.
Včera se mi z ničeho nic restartoval notebook a začal instalovat aktualizace. Všechno proběhlo v pořádku, ale od té doby notebook nějak blbne.
Každou chvíli, se notebook jakoby seká. Není to sice neustále, ale třeba každou půl hodinu, několik minut. Seká se pouze když hýbu myší, ale všude. Ať na ploše, v prohlížeči nebo ve hrách. Např. zapnu video na Youtube, normálně funguje, ale když začnu hýbat myší, obraz se seká a zvuk se jakoby "zpomalí" a blbne. Nebo třeba hraji hru, asi půl hodiny je to v pohodě, pak postupně přijde pokles FPS a opět při každém pohybu myši přijde sekání. Když hru vypnu tak se to zase zpraví, ale pouze na chvíli.
Zkoušel jsem vyměnit myš, změnit USB port, vyčistit přes různé programy PC, kompletní antivirou kontrolu, aktualizace grafické karty přes "Nvidia GeForce Expirience" a nic nepomohlo. Přemýšlel jsem ještě o zanešení prachem, ale za 3 týdny mi to přijde jako blbost. Už nevím co mám zkusit, pokud odmyslím přeinstalaci Windows. Windows 8,1 originál z obchodu.
Kdokoliv přijde s nějakou radou nebo pomocí, budu mu vděčný. :-)

To beru jako úplně poslední možnost. Ale tak jestli to nějak zkur*il Microsoft s aktualizacemi, tak snad by to měli opravit a vydat nové aktualizace ne?
Jinak fakt už poslední možnost co mě napadá- zakázat autoamtický aktualizace, odinstalovat všechny aktulizace od čtvrtka a vyzkoušet jestli to pomůže. :-/

Mě se v programech a funkcích objevil také, ale zatím se neprojevují žádné chyby. Co je vlastně intel(R) technology access zač, k čemu je? Nějak se mi nedaří vygooglit v češtině.
Mám Acera Aspire E 15 ( E5-551G-87LH ), takže GPU i CPU je od AMD.
Intel(R) technology access se mi nainstaloval 26.3.2015, ve stejný den se mi nainstaloval i Nvidia Physx, u physx vím, že jsem si ho tam pustil sám ( a sám ho také odeberu ), tak jestli Intel tech. access není nějakou jeho součástí... A co se stane, když ho odeberu ( mimo to, že tam nebude.. )?
Jinak problém stejného popisu jako ostatní jsem také řešil a vyřešil odinstalací POKKI viz:
http://pc.poradna.net/q/view/1397894-sekani-noveho -notebooku?page=r1398206#r1398206

Mám naprosto stejnej problém, po přečtení vašich příspěvků jsem se tedy rozhodl odinstalovat ,,Intel technology acces", ale bohuzel skrze ovladaci panely - odinstalovat program se mi to nedari - vzdy to napise, ze se pri odinstalaci stala zavazna chyba. Nevite o nejakem jinem programu, ktery take umi odinstalovat programy z PC a je opravdu funkcni? Jinak mam nový Acer aspire V Nitro s proc. i7 zhrba 5 dní a po dvou dnech naprosto plynulého systému jak píšete po aktualizaci to začlo takto zlobit... Je to neuvěřitelnej vopruz, obzvlas, kdyz jsem laptop kupoval na praci zejmena.. Diky za jakoukoliv radu.