Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při pohybu myši se seká zvuk

Dobrý den,
včera se mi na notebooku (Acer Aspire E 15 Start) objevil problém. Když ho zapnu tak vše funguje jak má, ale po nějaké době se při přehrávání videa nebo zvuku začne sekat zvuk když hýbu myší. Zvuk se seká při přehrávání na internetu i stažených souborů. Nemám tušení, čím to může být způsobené. Počítačům vůbec nerozumím, a proto prosím o Vaši pomoc.
Děkuji Tereza

Moze byt problem vo vsetko od ovladacov az po HW alebo prehrievanie alebo viry apod.
Najjednoduchsie je odzalohovat si data mimo notebook a obnovit to na vyrobny stav (acer tusim po restarte F11 alebo alt F11 alebo F10). Ked to pomoze tak si to mal rozdrbane (neaktualizovat ovladace nepouzivat cistice a neinstalovat viry s crackami), ked to nepomoze tak je to HW problem - podomacky mozes akurat vybrat baterku aj nabijacku na minutu alebo vycistit chladic.