Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý lidi zdravím vás

Mám menši dotaz.Nedávno jsem si koupil pc který je jako v klidu ale grafika je tam oem ddr3 gtx 745 a chci se zeptat kdybych chtěl grafiku vymněnit pujde to?Právě že dnes je vše ddr 5 tak jestli v tom budou problémi dík moc za odpovědi.

momentálně má moje nynější bedna 33 cm podle obrázku jsem to změřil.No takže nevím třeba bych ani bednu měnit nemusel ne?A nebyl by ještě problév tom že tam je ddr 3 aby ddr5 tam šlo nějak napojit no a zdroj bych koupil to je v pohodě ...Díky moc za odpovědi

Rozdíl mezi DDR3 A DDR5(GDDR5) je podle mě jen v rychlosti, ale záleží jen na tom jestli máš dost velkou zběrnici Pci a pak zdroj, místo v bedně a pro jistotu bych si ještě skontroloval jestli tvoje základní deska nebude mít nějaké nepodporované typy. Grafiku můžeš dát jakou cceš ... jen podle ní nakup zdroj a zjisti jestli se ti tam vleze .. pak už jenom vyber a je to :) Hlavně pokud nemáš procesor s budoucnosti tak nekupuj žádnou GTX Titan X :D ... jinak jak říkám ... to DDR je jen na kartě ne v desce ... jen u pamětí RAM je označení DDR podle toho co podporuje tvoje deska a rychlosti i ceny jsou odlišné :) pro hry jednoznačně DDR5 :)(nejsem bůh ví jaký znalec, jen moje zkušenosti)