Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyber grafickej karty - M Pol

Zdravim,

Hladam dobre vykonnu graficku s ktorou mi pojdu najnovsie hry ako je GTA 5 alebo crysis 3 na max detaili bez poseku
Uz som sa Vas to tu sice raz pytal ale zsitil som ze nebudem moct ist tak cenovo vysoko... Max do 400eur
Ak by mi niekto vedel dobre poradit budem vdacny

Omluvam sa ze sa vracam este k tejto teme ale potreboval by som sa vas opytat este dnu vec...na koniec som si kupil GTX 980 MSI a teraz som si ju namontoval do pc lenze ked som sa pokusal namontovat napajacie kable tak som zabudol ze do tejto grafickej karty idu 8pinove a nie 6 pinove... Balenie grafickej karty obsahovalo jednu redukciu na napojenie do 8 pinoveho vstupu... Pokusal som sa taky isty alebo aspon podobny najst na internete, ale bez uspechu... poradi mi niekto prosím?