Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook sa vypne pri hraní hier

Zdravím, takže mám takýto problém po zapnutí hry, hra beží bez sekania a bez problémov. Po cca 5-10 minútach hra prestane pracovať a vypne sa alebo vypne sa celý ntb s hnusným chrapčavím zvukom z reproduktorov a nabehne modrá obrazovka. Podotýkam že tie isté hry som už na ntb hral a išli bez problémov. Poradte mi niekto prosím

Za prve: Napis nam sem aspon to aky mas notebook a aky je stary ten notebook.
A za druhe: Ak mas v notebooku/PC SSD tak si zapamataj jednu vec = nikdy nesmies SSD zaplnit na viac ako 80-90% ! inak budes mat problemy. Priklad ak mas 120 GB SSD tak ho mozes zaplnit na cca 100 GB tak abi minimalne 15 GB bolo volne tam.

No a sme tu zase stou kazivou znaskou ASUS/Aušus. ako nic v zlom ale z 12 rokov so sa venujem IT tak najkazivejsie su ACER a ASUS.
Ak si vybrat ASUS tak jedine tie drahsie modely ale nie strednu a nizku triedu.
------
Tebe pomoze len vycistenie notebooku a prepastovanie. ako nemas tie teploty moc vysoke ale tak ajtak.
Ak to nepomoze tak preskenovat neakym programom napriklad MBAM a ak ani to nepomoze tak komplet vymazat a nanovo vsetko nahodit a necrcat sa stym a polemizovat co a ako.

notebook je vyčistený od prachu ssd je nový mám ho len týždeň, robilo mi to už aj pred tým ako som mal HDD, čo je to prepastovanie? A ešte pri hraní sa buď vypne len hra, buď sa vypne ntb alebo sa ntb vypne ale pri vypínaní chrapčia repráky a nabehne modrá obrazovka a toto iste sa stane keď zapnem hodnotenie systému windows najprv sa len vypne a 2 už je tam tá modrá obrazovka http://pokec.azet.sk/davidra777/fotoalbumy/tribal- wars-2/ft-467350127?i9=36d99bfd0147