Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herni PC nestartuje

PC po zapnuti problikne , roztoci se vetraky , graficka karta , zakladni deska se rozsviti ale po 3s se vypne. Po 5s se opet zapne ale zase stejny proces. Tak to bezi porad dokola. Po vypnuti napajeni na zdroji jeste jednou i tak problikne ale jenom kratce a zustane na par sekund zaple svetlo na tlacitku zapnuti pc.
Do PC jsem vcera naistaloval reklamovany zdroj ktery byl novy par mesicu ale uplne odesel.Podobne problemy jsem mel uz drive nez jsem reklamoval zdroj a nez uplne odesel.
Je mozne ze jsem neco spatne zapojil ? i kdyz jsem to kontroloval asi 10 uz tak jsem nic spatne zapojene nenasel.
Prosim o jakou koliv radu co by mi mohla poradit.
Diky

Ještě napiš typ základní desky. Je možné, že třeba nepodporuje 32GB.
Jestli ti to ale předtím jelo v pohodě, tak musíš zkoušet. Napřed každý modul v prvním slotu a když to bude v pohodě tak přidávej další a uvidíš. Taky je možné, že máš v biosu nastavenou špatnou rychlost nebo časování, pokud jsi taktoval. Zkontroluj to.

ted jsemn to mel zapnute znova a to same po 8 min...je mozne kdyz jsem se v biosu hrabal v otackach vetraku nejaky snizil max otacky? zda se mi ze se netoci vatracky na max? a jinak myslis ze mam chlazeni od cpu oddelat a zkusit s tim neco udelat nebop to muzu nechat? jinak ted to pc teda neslo jenom, kvuli tem ram ze byli spatne ? to je cele?

Teď už jen ta teplota, jinak to vypadá ok, ale musíš to potom otestovat abys měl 100% jistotu. Nemusíš možná zbytečně kupovat novou pastu. Zkus oddělat blok chladiče a očistit. Dej si na prst igelitový sáček. Zbytek pasty, která ti zůstala na procesoru jen tak "poťupej" aby byla na tom procesoru. Pamatuj-čím míň, tím líp. Stačí jen tenký film...

Tohle úplně nechápu, tys tam dal vadný zdroj?
"Do PC jsem vcera naistaloval reklamovany zdroj ktery byl novy par mesicu ale uplne odesel.Podobne problemy jsem mel uz drive nez jsem reklamoval zdroj a nez uplne odesel. "

Každopádně pro začátek resetuj BIOS a zkus nechat v desce jen jeden modul ram, grafickou kartu. HDD a vypalovačku odpoj.