Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC blbne !

Zdravím ! Mám 3 měsíce starý herní počítač, po těch 2 měsících mi pc začne blbnout, zvedají se teploty u GPU a i smrdí a píská, byl jsem s tím v servisu a tam mi řekli, že je to v pořádku . Já fakt nevím co s tím, po chvíli mi vždy pc začne smrdět od grafické karty a i píská. Prosím o pomoc nebo radu . Díky předem za odpověď . P.S komponenty : Case : Zalman Z11

Základní deska : MSI pc mate Z97

Procesor : i5-4460 nebyl nataktován

Grafická karta : MSI NVIDIA N770 TF 2GD5/OC

Paměť : Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL9

SSD : ADATA Premier Pro SP900 128GB

HDD : Seagate Barracuda 7200.14 1000GB

Zdroj : 650 W GOLD od Seasonic

DVD mechanika : LG SuperMulti SATA DVD

Operační systém : Windows 7 Home Premium

Monitor : Benq GW2255

Reproduktory : Speaker GENIUS SP-HF 360B 2.0 wood 10W

Klávesnice : EVOLVEO GK862

Myš : A4tech Bloody V7 V-Track

tak moment - kolega ti psal: rozeser si celý pc, nebo přeinstaluj grafiku?

jestli ti něco vytěžuje grafiku, což bývá často bitcoin miner přiinstalovaný s warezem, kdo ti za to může?

a proč si jako velký administrátor nezkontroluješ, co tam vlastně máš za viry a spyware? chceš říct, že jsi tak neschopný, že ani nedokážeš zjistit co ti běží v pc?