Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

zdravím
jsem v sestavování a vybírání PC komponentů jsem totální laik tak se chci ujistit zda v této sestavě kterou jsem si vybral není chyba jako např.:slabí zdroj

Grafická karta: MSI GTX 960 GAMING 2G 2GB
Procesor: Intel Core i5-3330
Základní deska: ASUS H81M-E - Intel H81
Zdroj: Zalman ZM600-LX 600W
Operační paměť: Patriot Signature Line 8GB DDR3 1333 With Heatsheild
Pevný disk: WD Caviar Blue EX - 1TB

ještě na kolik FPS to rozjede např.:Unity, FC4 nebo Global ofenzive

jsem amatér takže pokud je v sestavě totalní nesmysl tak se nedivte :-)

PC si pochopitelně složit nechám

Grafická karta: MSI GTX 960 GAMING 2G 2GB - 6 299 Kč
Procesor: Intel Core i5-3330 - 5 532 Kč
Základní deska: ASUS H81M-E - Intel H81 - 1 299 Kč
Zdroj: Zalman ZM600-LX 600W - 1 284 Kč
Operační paměť: Patriot Signature Line 8GB DDR3 1333 With Heatsheild - 1 749 Kč
Pevný disk: WD Caviar Blue EX - 1TB - 1 659 Kč

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

celkem: 17 822 Kč

celkem jsem ochotný zaplatit kolem těch 18k