Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepoužíváné odkazy v oblíbených položkách - IE7???

Zdravím,
v IE6 asi po týdnu nepoužívání odkazů v oblíbených položkách ty odkazy, které se nepoužívaly zmizely a objevily se až po kliknutí úplně na konci na šipečky. U IE7 mně ale vůbec nemizí, i když už jsem na některé neklikl asi 14 dní. Přitom v možnostech internetu v upřesnění mám zaškrtlé: Zavřít nepoužívané složky v historii a oblíbených položkách.
Nevíte, kde je problém?
Díky

Já myslím že problém je v psychice,mám naprosto na háku jestli tam něco je nebo není,dávám si do oblíbených jen co mne zajímá a stejně za týden nevím co odkaz znamená,a ono ,mezi námi zase tak dlouho nezabere to smáznout ručně.....:-D