Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DELL Inspiron 17 - Chyby a špatné chování

Prosím o radu jestli má smysl uplatňovat NBD na následující chování notebooku.
- Klávesa Fn. Někdy mi jde vše když použiji Fn+ klávesu a někdy Fn nemusím vůbec mačkat a jde to i tak.
- Sám od sebe display velmi mírně mění jas. Nejvíce je to znatelné v případech kdy vám formulář pro vyplnění vyskočí v novém okně.
- Problémy s USB. Někdy jeden usb neidentifikuje zařízení a usb na druhé straně ntb ano. Někdy je vše v pořádku.
- Párkrát se mi stalo, že připojím třeba tiskárnu nebo externí HDD do usb a ntb jen zakvílel a vypl se. Někdy se jen restartoval ntb.
- Nemohu založit druhý (místní) účet na ntb. Pokud ho založím a přihlásím se na něj. Ihned začne display blikat. 4XNDM01bbWE

Provedl jsem veškeré diagnostiky na stránkách Dellu a jejich výsledek byl OK.

Poradíte?

možná to je jen nastavením.

- Chování Fn lze nastavit v BIOSu
- chování podsvícení (zejména jeho automatické regulace) lze nastavit v BIOSu.
- problémy s USB jsou typicky způsobené nadnormativním odběrem proudu.
- blikání displeje je s největší pravděpodobností problém restartujícího se explorer.exe - velmi pravděpodobně následek neodborného zásahu do OS.