Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - TELEVIZE

mam nasledujici problem: propojil jsem PC s televizi kabelem S-VIDEO ale plocha se mi rozdelila jakoby na dve plochy. proste na PC muzu vjet mysi doprava a az pak se mi objevi na TV. Jak udelat aby stejna plocha byla i na PC i na TV ??? Aby to nebylo jako ROZTAHLE. cetl jsem tady ze je tzam nejake klonovani ale nikde jsem to nenasel Prosim poradte mi Dekuju moc !!!!

Je to tady porad dokola, ale nebylo by od veci prozradit aspon operacni system, typ graficke karty a nainstalovane ovladace. Jo a pred zadavanim dotazu precist: http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (josephino)

Svou grafickou kartu jsi nastavil do režimu "rozšířený desktop".
Ty to potřebuješ zapnout do režimu "klonování"

Bez toho, abys uvedl, jakou grafickou kartu máš v počítači, není možné odpovědět. Každý výrobce to má ve svých ovladačích jinak.