Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s počítačom

Zdravím. Asi začnem tým že PC je absolutne nehratelný. Všetky hry my sekajú, ku príkladu dám CS:GO (20-30FPS) čo je premňa nehratelné. Pametám si jak som kúpil tento PC tak som mal instant 120FPS aj na plnom servery (bolo to niak 2.7.2014). Lagovanie začalo niak v Decembri ale to som si ešte nevšímal. Až doteraz. Nemôžem hrať žiadnu hru bez toho aby sa neseklo alebo nepadali FPS na nehratelné.
Ďalej. Ano prečistil som PC malwarebytom aj prehladal vírusmi. Nič sa nenašlo a všetko mám čisté. Teploty sú optimálne a drivery mám updatnuté. A ešte k tomu aby nebolo málo mám v hrách vysoký ping, niečo cez 100-150. Neviem si rady skúšal som všetko no robí to stále a stále. Prosím vás o pomoc už som z toho na nervy. Ďakujem.

PC SPECS :
Processor - AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor
Video Card - AMD Radeon R9 200 Series - R9 270
Memory - 8 GB
Operating System - Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit
Rozlíšenie - 1680x1050

Rúzný automatický updatovače driverů jsou naprd, protože nikdy nevíš, jak to ten který Číňan naprogramoval a odkud ty ovladače vlastně tahá. Není nad poctivou ruční práci (= vyhledání ovladačů na webech výrobců HW).
A už by ses měl konečně podívat na teploty v BIOSu. Pokud i tam budou nesmysly, máš čidla v háji (nebo nejsou zapojena nebo jsou zapojena blbě).