Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus notebook - několik problémů

Ahoj, mám několik problémů s notebookem. Je to Asus D550C, stáří tak půl roku, Windows 8. Problémy:

1.) Konektor na sluchátka - už od začátku funguje špatně, obě sluchátka hrají jen v určité poloze, jinak hraje jen jedno nebo to
různě šumí. Zkoušela jsem s různými sluchátky.

2.) Stále častěji se stává, že se počítač zasekne a musím ho manuálně vypnout jinak se nerozběhne. Klasická situace - čtu si
něco na internetu a najednou konec - šipka myši je strnulá na jednom místě a nedá se nic dělat, ctr alt del nefunguje.

3.) Další věc, která už se několikrát stala vždy při sledování online videa - obraz se zasekne a počítač začne hlasitě
chrčet/bzučet a jediná věc, která se dá udělat je opět vypnout tlačítkem.

4.) Situace, která se stala jednou - počítač se dostal do jakéhosi stavu spánku, černá obrazovka s šipkou a nedalo se s tím
absolutně nic dělat. Nakonec se mi ho podařilo zapnout, až když se po několika dnech vybil (předtím to nešlo, protože nemá
vyndavací baterku).

NB používám k normálním věcem - škola, práce, brouzdání na internetu. Většinou si něco čtu online nebo koukám na videa. Hry nehraju, ani nic nestahuju. Antivirus mám Avast a pravidelně spouštím testy - bez problému. Všechny programy jsou aktualizované.

Počítač budu dávat k reklamaci kvůli problému č.1, kde jsem si jistá, že nejde o chybu z mojí strany, ale u těch ostatních věcí si nejsem jistá. Chtěla bych hlavně požádat o radu ohledně problémů č.2 a 3 - čím to může být a jak to napravit a jestli to je něco, co jsem způsobila nesprávným užíváním počítače, nebo jestli to mám také uvést v reklamaci.

Předem díky za rady!

No typicke = ASUS = Aušus. Ja z touto znackou mam pocas 12 rocnych skusenosti len tie najhorsie skusenosti.
-----
A tebe odporucam REKLAMOVAT ten notebook nic ine ti neostava. Len si nezabudni pozalohovat veci ! lebo oni ti mozu vsetko vymazat/vymenit komponenty alebo sa ti hrabat v Disku tak bacha !

Vsetko su pravdepodobne HW problemy. Idealne keby vymenili dosku (len aby ti nedali este horsiu :D)

BTW> na overenie ze to je HW problem urobit recovery na vyrobny stav a skusit to pouzivat nejaky cas, neinstalit tam ziadne aktualizatory ovladacov ani tunice ani nic. Ale na 99% to su HW problemy