Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone - 4 500 Kč

Ahoj všichni chtěl bych se vás zeptat zda mi doporučíte nějakej smartphone do 4 500 kč včetně.

Moje požadavky:

přední a zadní fotoaparát
notifikační diodu
kvalitní displej
android,ale nebojím se Windows Phone
1GB RAM

A hlavně svižnost systému
Cenová hladina 4 500, můžu přidat nějakou tu stovku

Phone budu používat telefonování, internet přes wifi, a nějaké ty aplikace.

Děkuji všem, co mi poradí a hlavně budou vstřícný poradit :)

LG L90

LG Optimus L9 II

Lenovo A6000

Jinak Huawei urcite ne, Asus Zenfone 5 vypada hodne zajimave, ale je nutno si uvedomit, ze ten procesor zaostava, predevsim ve zvysene spotrebe energie, no v te cenove relaci to neni uplne spatna volba. Ja bych sel radsi do Xiaomi Redmi 1S nez do Redmi 2 kvuli cene, ta dvojka zase tak moc navic neprinasi a zbytecne si priplatis, kdyby to bylo do tisicovky tak nereknu, ale co jsem koukal tak ty ceny jsou jeste vyssi.

Protoze je to konecne poradnej mobilni internet? :-D

Ja si zrovna predevcirem novej foun s LTE koupila a uz po par hodinach, kdy jsem jela busem z Prahy do Brna, jsem z toho byla nadsena - mohla jsem klidne celou cestu stravit na skypu, coz se predtim fakt nedalo, protoze po temer cele delce D1 bylo leda tak Edge.

Pro nekoho, kdo se na mobilu pripojuje na net leda pres wifi, je LTE opravdu celkem zbytecny. Ale pro ty, kteri mobilni net hojne vyuzivaji a nejsou trvale v mistech, kde funguje 3G/3.5G, nebo hodne cestuji, je LTE super.

Velká většina rádců i rudých v tom vidí něco,bez čeho nemůžou být. Ve skutečnosti to není ale vůbec důležité,potažmo pokrytí LTE je stejně velmi nízké. Ale když chce být někdo IN,tak poradí LTE a případně jedině v Samsungu.I když jsou už dávno founy lepší kvalitnější než Korea Samsung.

pokrytí LTE je stejně velmi nízké

Placas, protoze LTE v mobilu nemas. (Doufam, ze nezavidis?)

LTE site rostou jak z vody a presne jak pise merlouska, dneska mame konecne opravdu mobilni net. Donedavna clovek honil 3G signal, zdaleka ne vsude byl k dispozici, dnes mas LTE a svistis. (Samozrejme moc dlouho ne, FUP operatori stale nejsou ochotni prizpusobit situaci. :-/)