Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbbnul mi mobil a ted už se ani nezapne

Dobrý den předem se omlouvám za název..nic mě nenapadlo

Mám takový problém , Mám Mobilní telefon ZOPO ZP 1000 a před pár dny mi začal blbnout, nabíječka fungovala jen když byla micro usb v mobilu "nakřivo" nebo nějak jinak napojené a baterka se nechtěla nabít.....Později se mi mobil podařilo nabít a vydržel mi 3 dny pak se ale zase vybil a nabyl sme ho zase asi po 3 hodinách snahy :/ a asi 12 hodin po tom co se mobil nabil nešel zapnout ani nabít...

Moje dotazy : Může to být moje chyba ?
Čím to může být ?
Mobil mi byl doručen asi po měsíci od obědnání, je možné že byl dovezen z Číny ?

je možné že byl dovezen z Číny ?

Je to na sto procent, nebot ZOPO je cinsky vyrobce a vyrabi to v Cine logicky, takze odtamtud byl zcela jiste dovezen. Ja bych rekl, ze to co te zajima a to musis vedet preci ty, co mas na fakture, jestli jsi ten telefon zakoupil u nas a mas na nej dvouletou zaruku nebo zda jsi ho koupil v Cine a pouze jsi nekomu u nas pravdepodobne zaplatil za zprostredkovani (pomoc s nakupem), potom je zaruka jednoleta a nevztahuje se na dopravu reklamovaneho zbozi, tu hradis ty.

Může to být moje chyba ?

Muze.

Čím to může být ?

Poskodil jsi konektor, konektor je spatne prichyceny, vada elektroniky pri nabijeni, vadna baterka, ....