Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zaheslovaný windows 7 - ophcrack a jiné nefungují

Zdravím,

přítelkyně si chytře zaheslovala PC přes sestrou jenže heslo zapomněla..
Už cca 3 hodiny zkouším různé liveCD ale všechny bez úspěchu.. Něco se nenačte, něco nenajde účet atd. atd..

většinou jsem doplatil i na diaktiriku v uživatelském jménu.. účet Administrator je zakázaný takže potřebuji jednu ze dvou věcí..

Buď doporučit opravdu funkční Live CD a nebo poradit jak z linuxu (ideálně Slax protože jej mám při ruce) aktivovat admin účet..

díky za tipy

NTB: Lenovo G580, OS: Windows 7 Home premium

jiný použitelný odblokovatelný účet tam nebyl?
nemohla osoba "áďa" ten účet přejmenovat dodatečně? nebo to nemá tak pojmenované jen v komentáři?

nepoužívaný admoš by měl jít odblokovat, aspoň na vistě to šlo. ale home verze w7 nepotkávám.

až na ty opačné lomítka by ten příkazový řádek dole mohl zabrat.

účty Áďa a administrator jsou jediné, co tam jsou..
Admina jsem z několika liveCD povolil ale prostě se ve finále nechytne a vždy je zablokovaný..
Řádek ještě vyzkouším za pár hodin až tam budu i s instalačkou sedmiček..
Jako nejkrajnější variantu beru přeinstalování OS, stejně už je pomalu na čase ale zatím se mi do toho nechtělo..

Nejvíc mě štve, že jsem admina sám zakazoval s tím, že nebude potřeba..
Bohužel takhle varianta mě fakt nenapadla.. :)

vždy nechávám ale tady jsem ho vypnul, ani nevím proč takže se mi to holt muselo vymstít..
každopádně jsem systém buď oddělal úplně tou změnou a nebo po stažení aktualizací se mi nainstalovala i ta za***ná co vydal MS takže NTB se teĎ neustále restartuje a to i při pokusu vlézt do nouzáku takže o víkendu to přeinstaluju.. Nemám už náladu na to se s tím babrat.. :-)
---
Díky za rady