Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto WWW.PAYPAL.COM - pomoc

Zdravim....kamos si udelal ucet u paypal.com..aby mohl posilat penize...psal mi ze kdyz zada castku kterou chce poslat tak mu to napise tohle:PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account. nevime si stim rady,muze mi nekdo poradit? jinak,kartu ma VISA-CSOB .

zRudolf Zevel udělal jsem si PayPal účet kvůli prodeji náhradních dílů na vozidlo HYUNDAY Pony 1400 Za 1300kč ale dopravné má být 15000,Kč vysvětlete mě jak bych tento účet PayPal mohl zrušit jelikož se mi tato transakce nezamlouvá. Děkuji R. Zevel
rudolfzevel@seznam.cz

Tohle jsem nepochopil. Prodavas nebo kupujes?
Koupil sis neco (treba eBay) a protoze se ti nezda dopravne tak to nechces zaplatit nebo jsi jeste nekoupil?
V prvnim pripade se musis s prodejcem dohodnout na zruseni obchodu, u ktereho jsi mimochodem dopravne dopredu znal.

Jinak ucet PayPal zrusit samorejme jde.
Melo by to byt pod Profil / vlevo klikni na My settings
Prvni polozka je account type a vedle ni vpravo odkaz Close account