Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POE-IEEE802.3af

Dobrý den odborníci,
pořídil jsen si produkt
a potřeboval bych ho napájet eternet. kabelem.
Doporučte mi něco z levnějších ale stabilních.
V specifikaci je udáno: POE kompaktabilní s 802.3af (36 - 57 VDC 0,2A)
Za radu Všem předem děkuji

A to je právě jádro pudla.
Já, který mám zasíťovanou každou místnost kabelem a vždy preferoval kabel, jsem se tomu řešení bránil leč neubránil. S pokrokem a dostuností všech vymožeností moderní doby se začalo objevovat spousta krámů (notebooky, netbooky, telefony atd.atd.) co už prostě díru pro kabel nemají a já jsem označován za dinosaura co nejde s dobou.
Proto to AP (na chodbě u stropu kde není poblíž 220 V)
Jinak server, všechna PC, disková úložiště. televize, tiskárna a vše co má díru na kábl je na káblu, leč dnes je prý třeba jít s dobou, a členové naší tlupy a jejich přátelé to tak vidí.3-[