Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skladanie starého pc

Zdar. Opravujem starý PC ale narazil som na 2 problémy, zdroj má 20 pinov ale na doske je 24, takže otázka, keď to zapojím bude to fungovať?
A 2. vec je, že k doske už nemám manuál a tak neviem ako zapojiť tie Power sw, hdd Led a pod
Označenie dosky je g31t-m2. Dá sa nejak zistiť ako to zapojiť?

Ok no pc už ide, ale pc hučí skoro jak vysávač. Môže to byť slabým zdrojom? A tiež mi vôbec nefunguje internet a zvuk a pred tým to išlo, neviem si rady, máte nejaké skúsenosti ohľadom tohto? Internet mám normálne káblový, vždy som len strčil do PC a išiel. A zvuk keď pozriem dxdiag nič mi tam neukazuje, za každú radu budem vďačný