Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skryté soubory na externím HDD

Ahoj, mám problém. Před pár dny jsem nechával zálohovat data z rozbitého notebooku mé přítelkyně v jedné opravně. Když jsem přinesl HDD domů tak jsem zjistil že všechny složky kromě té nové zálohy zmizeli. Na HDD ale jsou. Když je vyhledám podle názvu tak je najdu. Projel jsem pár poraden atd. ale nikde to moc nevyřešili. Prý by to mělo jít přes ACLView ale ten není nikde k sehnání. Díky za jakoukoliv radu :-)

Oh díky :) teď se cítim trapně že to byla akorát taková drobnost ... políčko hned vedle :D

Jde to udělat abych je viděl normálně resp. změnil nastavení na viditelné? (sorry jestli je moje vyjadřování nesrozumitelné ale moc to s počítačema neumím ;) )