Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé PC

Dobrý den,
před nedávnem jsem měnil HDD u stolního počítače, znovu jsem nainstaloval Windows a všechny potřebné programy k práci a počítač běžel úplně normálně. Minulý týden se začal zpomalovat, až byl téměř nepoužitelný (nešli otevřít ani stránky v prohlížeči), tak jsem ho vyčistil, aktualizoval, nechal zkontrolovat antivirem a antispywarem a zase běžel v pořádku. Nyní je to zase pomalé. A také mi AVG ukazuje, že mám plný HDD, i když je tam cca 800Gb volných.

Děkuji za rady

loading...

avg se nemá co srát do velikosti disku.
avg internet security je skvělý pro masochisty - to ostatně vidíš sám. normálním lidem bych ho nedoporučil.
jako bonus k tomu dávají tune-up. jestli to používáš, můžeš ten pc rovnou instalovat znovu.
(jedna technická: antiviry si stejně neporadí s nejčastějším adwarem)

ovladače se neinstalují pomocí pochybných programů na drivery - spíš to svědčí o tom, že jako tzv. "administrátor" nemáš u toho pc co dělat. jestli je to firemní pc, je to tragédie.

Problém je v tom, že tyhle náznaky na antiviry jako je AVG zatěžují PC jako kráva, takže to zpomalení může mít na svědomí právě AVG ...

Další chyba a to docela závažná ! Ovladače se stahují a instalují pouze a jen ze stránek výrobce komponentu, v žádném případě se nepoužívají programy na hledání ovladačů !!! Těmito programy si do PC nataháš akorát bordel ...