Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač za 20000 Kč na hry

Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, jestli by tyto komponenty do sebe pasovaly, popř. jestli bych mohl mít něco lepšího za 20 000 i s monitorem a OS, tak mi prosím napište co bych mohl změnit.

Komponenty: http://www.czc.cz/dcsqfvgvukga2bqh71ivfdoms2/sezna m

A chci se zeptat, jestli na tom full HD displeji pojedou dobře hry? (Far cry 3, crysis 2,3)
Popř. jestli by to ujelo na tom monitoru i s 4GB RAM? (potom bych dokoupil ještě 4GB)

Děkuji

Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Nový počítač (host)

Na ultra ani nehodlám hrát nějak extra moc..

A ten chladič se do skříně vejde? Nevím jak je to tam udané v těch milimetrech na CZC ale je tam kolem 153mm nevím jestli na výšku nebo jak... ale Skříň má povoleno prý jen 149mm..

No a u skříně je u "Napájení" že to má něco s PS2 zdrojem nebo co a ten Seasonic má typ ATX.. - bude to fungovat?