Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu rozbalit soubor

Prosím o radu...Používám win xp pack2 s prohlížečem Mozila Firefox.Chci si stáhnout program Fasterfox,ale když ho stáhnu na plochu,tak mi nejde rozbalit.Nevíte čím by to mohlo být nebo jaký program mi chybí,aby se složka otevřela?
Děkuji

ten addon stahujete odkial? mali by ste ho stahovat z oficialnych stranok, napr. zo slovenskej: fasterfox a tam si nakliknete instalovat. samozrejme musite pouzivat pri otvarani stranky firefox. pridate server k "doveryhodnym" a znova kliknete na nainstalovat. Addons sa nainstaluje a je hotovo :-) snad este restart firefoxu...